Nicator dalej gra z Wisłą Dziecinów

sie 5, 2023

Z przyjemnością informujemy, że odnowiliśmy umowę sponsorską z klubem Wisła Dziecinów. Gramy wspólnie już od 5 lat, tym samym wspierając zdrowie i dobre nawyki.

Nicator to firma działająca zgodnie z założeniami odpowiedzialności społecznej i ekologicznej biznesu. Poprzez nasze działania takie jak m.in. współpraca z klubem sportowym promujemy zdrowy i aktywny tryb życia. Zachęcamy dorosłych i młodzież do podejmowania różnych form aktywności fizycznej, co przekłada się na poprawę naszego zdrowia i samopoczucia.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość dalszego wspierania klubu!

Korzystając z okazji, chcemy podziękować Władzom klubu Wisła Dziecinów za okazane zaufanie oraz chęć kontynuowania naszej współpracy sponsorskiej. Jesteśmy bardzo dumni z wyników, jakie osiąga klub i rozwoju jego zawodników. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym procesie i przyczynić się do zapewnienia zawodnikom odpowiednich warunków do treningów, regeneracji i gry.

Chcemy aktywnie wspierać społeczność piłkarską zgromadzoną wokół klubu. To pozwala nam promować sport i aktywność fizyczną także wśród kibiców i osób związanych z kubem w sposób inny niż zawodniczo. Ufamy, że poprzez promowanie sportu i jego wspieranie pomagamy innym podejmować decyzje korzystne dla ich zdrowia, sprawności fizycznej i dobrostanu psychicznego.

Zawsze gotowi do wspierania innowacji

Marka Nicator jest znana z innowacji wprowadzanych w biznesie. Klub Wisła Dziecinów zaznacza swoją obecność na piłkarskiej mapie kraju poprzez promowanie wydarzeń i eventów, których celem jest zrzeszanie lokalnych klubów w ramach współzawodnictwa sportowego. Jednym z takich wydarzeń jest Wisła CUP dla poszczególnych roczników – turniej zaplanowany na październik 2023. To pierwsze takie wydarzenie realizowane w Dziecinowie. Obok sportowej rywalizacji na zawodników czeka świetna zabawa i okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z innych drużyn.

Inne działania, które podejmujemy w ramach promocji zdrowia i ekologii

Nasze działania nie sprowadzają się wyłącznie do wspierania klubu i promocji zdrowego trybu życia. Równocześnie realizujemy działania, których celem jest reedukacja biznesu oraz opinii publicznej w zakresie wpływu tworzyw sztucznych na środowisko naturalne. Jako producent folii i opakowań jesteśmy zobowiązani do udzielania rzetelnych informacji na ten temat, i jednocześnie edukowania przedsiębiorców jak w sposób ekologiczny, a co za tym idzie bezpieczny dla ludzi i otoczenia korzystać z tworzyw sztucznych w biznesie

Jesteśmy częścią lokalnej społeczności!

Będąc częścią lokalnej społeczności nie przechodzimy obojętnie wobec lokalnych inicjatyw i tradycji. W tym roku objęliśmy sponsoringiem dożynki gminy Karczew, które odbyły się 17 września w Janowie. To wyjątkowe wydarzenie, które powróciło do Janowa i Brzezinki po kilkuletniej przerwie i – ku naszemu ogromnemu zadowoleniu – spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem lokalnej społeczności. Tegoroczne Święto Rolników i Ogrodników odbyło się z zachowaniem wieloletniej tradycji Dożynek. Wydarzenie zainaugurowała Msza Święta polowa, po której przyszedł czas na występy artystyczne lokalnych zespołów. Wieczór należał natomiast do wykonawców disco-polo. Gwiazdą tegorocznej imprezy był Zenek Martyniuk z zespołem Akcent.