Dołącz do naszego zespołu!

Firma Nicator Films Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1988 roku i jest prężnie rozwijającą się firmą. Obecnie zatrudniamy ponad 130 osób. Zajmujemy się produkcją folii polietylenowej oraz wyrobów z tej folii. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Poszukujemy ambitnych oraz chcących się rozwijać osób. Jeżeli interesujesz się elektroniką/mechaniką i nowymi technologiami, napisz do nas !

Miejsce pracy: Brzezinka 34A, okolice Karczewa

Brygadzista Produkcji

Miejsce pracy:
Brzezinka 34A, okolice Karczewa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (ok.15 osób), organizowanie pracy, delegowanie obowiązków i kontrola efektywności pracy.
  • Szkolenie nowych pracowników.
  • Ustawianie i uruchamianie maszyn dla wymaganych parametrów produkcji.
  • Nadzór nad poprawną obsługą maszyn i urządzeń przez operatorów.
  • Analiza wydajności poszczególnych maszyn oraz dążenie do jej optymalizacji.
  • Nadzór nad jakością wykonywanych wyrobów.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie optymalizacji produkcji.
  • Utrzymanie standardów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża opakowaniowa będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 10 osobowym),
  • Znajomość obsługi oraz ustawiania maszyn produkcyjnych,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność planowania i rozwiązywania problemów,
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przeszkolenia i stałego rozwoju
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Benefity: dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU, fundusz socjalny, deputaty

Dołącz do naszego zespołu już dziś!