Folie do pakowania żywności

Folia PE produkowana metodą wytłaczania z rozdmuchem służąca do pakowania i długotrwałego przechowywania produktów spożywczych. Folia może być stosowana w szerokim zakresie temperatur: od głębokiego mrożenia aż do pakowania gorących produktów (o temperaturze do 100°C) i podgrzewania żywności w kuchence mikrofalowej. Folia ta umożliwia bardzo szybkie i sprawne pakowanie żywności dzięki łatwemu odwijaniu i zrywaniu. Jako półprodukt może być z łatwością przewijana na mniejsze rolki adekwatnie do wymagań stawianych wyrobowi gotowemu.

Folia spożywcza typu "catering"

Folia oferowana w postaci małych rolek, które doskonale sprawdzają się w handlu detalicznym, usługach cateringowych i hotelarstwie.

Folia jumbo typu "doner"

Folia doskonale nadająca się do pakowania mięs, wykorzystywana głównie w przetwórstwie przemysłowym.

Folia jumbo typu "household"

Folia łatwo odwija się z rolki. Jest oferowana w postaci rolek „jumbo” , które po przewinięciu doskonale sprawdzają się w gospodarstwach domowych.

Folia spożywcza

Folia spożywcza w naszym asortymencie dostępna jest w trzech wariantach, które idealnie wpisują się w potrzeby i oczekiwania zróżnicowanych grup użytkowników.

Folia do pakowania żywności „catering” to produkt opracowany z myślą o specyficznych potrzebach handlu detalicznego oraz firm specjalizujących się w usługach cateringowych.
Folia spożywcza jumbo typu „doner”
to produkt przygotowany na potrzeby odbiorców przemysłowych, w szczególności firm reprezentujących branżę przetwórstwa żywności.
Ta sama folia do pakowania żywności w wariancie „household” została przygotowana z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności i wygody użytkowania w warunkach gospodarstw domowych.

Interesuje Państwa folia spożywcza? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Nicator z przyjemnością odpowie na wszystkie pytanie i pomoże w wyborze foli, która najlepiej sprawdzi się w danym zastosowaniu.

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami?

Skontaktuj się z nami - nasz dział handlowy czeka na Twoje zapytanie.