Worki do skrzynek i kartonów

Różnorodne opakowania HDPE/LDPE, głównie o charakterze ochronnym, wykonywane na zamówienie w postaci worków ciętych. Stosowane między innymi do wykładania kartonów/skrzynek przeznaczonych do przechowywania żywności tj. mięso, ryby, nabiał. Produkt może posiadać zakładki dzięki czemu idealnie pasuje do pojemników o podstawie prostokąta, w tym E1, E2 i E3. Zapewniają komfort i estetykę podczas użytkowania. 

Wykonując worki do wykładania skrzynek szczególną uwagę zwracamy na szczelny zgrzew oraz wytrzymałość worka. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu rozmiarowemu oraz doborowi grubości tworzywa dostarczamy rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom ochrony, jednocześnie oferując wygodę. Nasze worki do skrzynek E2 są łatwe do zakładania i zdejmowania. Cechują się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co ogranicza do minimum ryzyko wydostawania się osocza do wnętrza skrzynki lub na zewnątrz.

Obok gotowych produktów oferujemy również fachowe doradztwo. Klientów, którzy zastanawiają się, na co zwrócić uwagę wybierając worki do skrzynek zachęcamy do kontaktu. Zespół Nicator z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Rodzaj tworzywa
HDPE

LDPE

Szerokość całkowita:
350 – 1400mm 

1000 – 1400mm 

Grubość:
8 – 40µm

25 – 100µm

Długość:
250 – 1400mm

250 – 1400mm

Przykładowe realizacje

Zainteresował Cię ten produkt?

Nasz dział handlowy czeka na Twoje zgłoszenie!

Zgody