pl | en

Folia do Pakowania żywności

Folia PE jest produkowana metodą rozdmuchu , Posiad Swiadectwo Jakości Zrowotnej wydanej przez PZH oraz Zaświadczenie o możliwości stosowania folii do kontaktu z zywnosci ą wydanay przez CORBO, potwierdzajace,ze folia spełani wymagania Dyrektywy UE 2002/72/EC(aktualne badania na migracje globalna i organoleptyke). Stosowana do pakowania różnorodnych produktów spożywczych w "cateringu", handlu i gospodarstwie domowym. Nawijana na tulejki o sr. wewn. 38mm, w nawojach od 150 m do 300m oraz 76 mm w nawojach od 1000 m do 1500m oraz rolkach jumbo; o szerokościach od 250 do 900mm i grubościach od 8 do 15 µ. Na zamówienie klienta produkujemy rolki przewijane pakowane w tzw. "cutterboxy" oraz folie barwione.

Worki na śmieci

Worki na śmieci, zrolowane, sa produkowane w wielu rozmiarach; szer. od 45 do 90 cm, dł. od 50 do 140 cm. Wykonujemy worki w różnych kolorach, także z nadrukiem, na zamówienie klienta.

Woreczki HDPE

Woreczki HDPE sa produkowane w wielu rozmiarach: od 15 do 40 cm szerokości i od 20 do 70 cm długości. Grubość folii od 6 do 15 micronów. Doskonałą jakość zapewniają odpowiednie mieszanki surowców HDPE MDPE i LLDPE Posiadają Świadectwo Jakosci Zdrowotnej wydane przez PZH. oraz certyfikat EU do kontaktu z żywnością. Woreczki cięte, pakowane po 1000szt. ( cennik ) Woreczki zblokowane. ( zapytanie ). Woreczki w rolkach, tzw. Śniadaniówki, rolki: od 50 do 200 szt. ( zapytanie )

Torby "t-shirt" z folii HDPE

Torby typu T-shirt produkowane sa w szerokim zakresie rozmiarów: od 16/4cm szerokości i 28 cm wysokosci do 44/12cm i 90 cm , w standardowych kolorach: białym, zielonym. niebieskim i różowym ( cennik ). Inne rozmiary i kolory dostępne na zamówienie ( zapytanie ). Posiadają Certyfikat Jakosci Zdrowotnej do kontraktu z żywnością wydany przez PZH. Produkujemy torby w grubościach od 7 do 70 µ. Indywidualne nadruki do 4 kolorów, z doskonałą jakościa druku dzięki zastosowaniu technologii rotograwiury.

Opakowania z folii HDPE

Różnorodne opakowania, głównie o charakterze ochronnym, z folii HDPE o grubościach od 8 do 70 micronów, wykonywane na zamówienie. Stosowane między innymi do wykładania kartonów, skrzynek z drobiem, rybami, nabiałem itp., także do wyrobów przemysłowych zabezpieczanych smarami. Opakowania chronne do sprzętu RTV-AGD Worki na materiały reklamowe, instrukcje do urządzeń RTV-AGD.

  • HDPE – grubość 8 – 50 mikronów, szer. 150 – 1200mm
  • LDPE – grubość 20 – 150 mikronów, szer. 200 – 3000mm
  • LDPE/LLDPE trzywarstwowe – grubość 15 – 150 mikronów, szer. 200 – 3000mm

Folie polietylenowe

Folie polietylenowe, mono i trzywarstwowe, w postaci rękawa, półrękawa, taśmy

  • Skup folii polietylenowych : LDPE/LLDPE/HDPE
  • Sprzedaż regranulatów.

Recykling

Profesjonalny pełny recykling polietylenowych odpadów technologicznych, gwarancji jakości regranulatów dzięki korzystaniu z linii produkcyjnej EREMA.